درباره ما

درباره نیم‌فاصله

نیم‌فاصله یک آژآنس تولید محتوای دیجیتال است که تمرکز اصلی‌اش بر محتوای شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌هاست. تولید محتوا در نیم‌فاصله از مرحله‌ی تعیین استراتژی محتوا بر اساس شخصیت برند و پرسونای مخاطبانش‌ شروع شده و تا انتشار آن پیش می‌رود؛ اما تمام نمی‌شود؛ زیرا این آغاز چرخه‌ی محتواست و تازه بعد از نشر و دریافت بازخوردها و تحلیل داده‌هاست که می‌توان هدفمندتر عمل کرد و به تولید محتوای متناسب با علاقه‌مندی مخاطبان پرداخت.

مدیریت استراتژی
۰%
کیفیت خدمات
۰%
توانایی اجرای طرح‌ها
۰%
تصویری از یک لامپ رشته‌ای روشن

چرا نیم‌فاصله؟

روایت خلاقانه

تمرکز آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله بر تولید محتوایی روایی است که بتواند ذهن مخاطب را درگیر کند؛ بنابراین در نیم‌فاصله متن استاندارد، لحن مناسب و چگونگی بیان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

همراهی صادقانه

آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله یک دانای کل نیست؛ بلکه همراهی است که قصد دارد تا روایت هر برندی را به‌درستی در ذهن مخاطبش ماندگار کند. در این راه بنای نیم‌فاصله بر گفتگوی صادقانه است؛ گفتگویی بر اساس اعتماد و شنیدن متقابل با کارفرما.

وسواس عامدانه

آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله در تمامی مراحل تهیه‌ی محتوا، از تعیین استراتژی محتوا تا تولید و انتشار آن، وسواس زیادی به خرج می‌دهد تا به عالی‌ترین کیفیت در کمترین زمان دست یابد.

آن‌هایی که به نیم‌فاصله اعتماد کرده‌اند:

سوالات متداول

روند همکاری با آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله در سطح حرفه‌ای (شامل استراتژی و پلن) معمولاً به این صورت است که بعد از ارسال درخواست از سوی شما، یک جلسه‌ی briefing برگزار می‌کنیم تا شناخت کاملی از برند شما به دست بیاوریم و نیازها و خواسته‌های شما را بدانیم. سپس با توجه به این اطلاعات، در مورد برند شما و رقبایتان تحقیقات کاملی را به عمل می‌آوریم. با گردآوری تمامی این موارد یک پلن و استراتژی کلی به شما ارائه خواهیم کرد. نظرات و ویرایش‌های مد نظر شما بر روی پلن اعمال خواهد شد و در نهایت کار تولید محتوا بر اساس برنامه آغاز خواهد شد.

آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله برای دریافت و ارائه سفارش‌های تولید محتوا از پکیج‌های ازپیش‌آماده استفاده نمی‌کند. چرا که ما معتقدیم استفاده از این پکیج‌ها به معنای تولید محتوای تکراری است. بنابراین برای تولید محتوا برای هر برند، ترجیح می‌دهیم تا بعد از برگزاری جلسه و شناخت کامل هویت برند، چارچوب‌ها و ایده‌های خود برای تولید محتوا را ارائه کنیم.

کافی است تا فرم ثبت سفارش یا فرم دریافت مشاوره (در پایین صفحه) را پر کنید. بعد از پر کردن فرم، ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

شما می‌توانید از طریق ایمیل info@nimfaseleh.com با ما در ارتباط باشید. شماره تلفن‌های ارتباطی نیز در قسمت پایین درج شده. همچنین در صورت پر کردن فرم سفارش یا فرم مشاوره، خود ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله دارای متخصصین در زمینه‌های مختلف است که توانایی تولید محتوا در اشکال و فرم‌های گوناگون را دارند. تولید محتوای متنی (فارسی و انگلیسی)، ویدئویی و گرافیکی، طراحی سایت و تعیین استراتژی محتوا، از جمله خدمات ما هستند.

شما از طریق منوی بالای صفحه می‌توانید در جریان کامل خدمات نیم‌فاصله قرار بگیرید.

بله، با مراجعه به این صفحه می‌توانید نمونه کارهای پیشین آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله را مشاهده کنید.

ما در آژانس تولید محتوای نیم‌فاصله همواره به دنبال کسب رضایت صد درصدی مشتریان خود هستیم. بنابراین تا زمانی که رضایت مشتری از محتوای تولید شده را نبینیم، کار خود را پایان‌یافته نمی‌دانیم.

هزینه خدمات تولید محتوا به نوع محتوای مورد نظر و همچنین کمیت آن بستگی دارد. 

کارخانه نوآوری آزادی، ویکست

info@nimfaseleh.com

۰۹۳۵-۷۳۹۶۷۴۶ (تلگرام)

۰۹۱۰-۷۵۰۸۳۸۷ (واتسپ)

ساعات پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ تا ۱۸:۳۰

پنجشنبه‌ها ۹:۳۰ تا ۱۲