تلفیق هنر چیست؟ اطلاعات کامل این موسسه

ماجرای تلفیق هنر چیست؟ تلفیق هنر یکی از فروشگاه ­های اینترنتی است که با هدف فروش صنایع دستی ایرانی و محصولات داخلی طراحی شده است. همچنین فروشگاه تلفیق هنر، زمینه­ی نسبتاً خوبی برای اشتغال مستقل ایجاد کرده است. بطوری­که علاقه ­مندان می­ توانند با ورود به سایت تلفیق هنر و ثبت نام، در حیطه­ ی بازاریابی شبکه ­ای فعالیت کنند. با نیم فاصله باشید تا اطلاعات کاملی از این موسسه را در اختیار شما قرار دهیم.

تلفیق هنر

محصولات تلفیق هنر چه هستند؟

این فروشگاه محصولاتی که به فروش گذاشته شامل صنایع دستی و هنرهای بومی ایران است. هرکدام از این هنرها در گوشه­ای از این سرزمین پیدایش و گسترش یافته است. محصولات در شش گروه زیر دسته­بندی شده­اند:

خاتم کاری

از هنرهای ظریفه و جزء با ارزش ­ترین صنایع دستی ایران به شمار می­ رود. خاتم ترکیبی از چندضلعی­های منظم با تعداد اضلاع متفاوت است که در رنگ­های گوناگون کار می­شود. خاتم کاری توسط ابزارهایی مانند چکش، اره، مته، سوهان، رنده و… روی چوب، فلز و انواع استخوان انجام می­ شود.

امروزه دو شهر شیراز و اصفهان را می توان پایگاه های اصلی هنر فاخر خاتم کاری دانست. ساخت وسایل و ادوات خاتم کاری، علاوه بر اینکه نیاز مند تخصص و مهارت است، به ذوق، نگاه هنری، دقت و صبوری فرد هنرمند هم بستگی دارد. مشتریان موسسه تلفیق هنر می توانند لوازم خاتم کاری را به راحتی خریداری کنند.

این موسسه هوشمند به حمایت از هنرمندان خاتم­ساز برخاسته و محصولات دستی متنوع آنان را به فروش می­ رساند.

خاتم کاری

معرق روی چوب

معرق کاری ایجاد طرح­ها و نقش­ های چشم­نواز روی چوب است. معرق­کار با استفاده از یک میز کار، کمان اره، اره مویی، چکش، چسب و… طرح­ هایی زیبا روی چوب پیاده می­ کند.

معرق علاوه بر چوب، روی استخوان، صدف، انواع فلز، عاج فیل و… هم انجام می­ گیرد. محصولات متفاوت از هنر معرق­کاری را می­ توانید در بخش کالاهای فروشی شرکت مشاهده کنید.

کار بر روی چوب

کار بر روی چوب شامل هنر منبت­کاری است که توسط دستان هنرمند ایرانی روی چوب­های ممتاز انجام می­ شود. منبت­کار توسط کنده­کاری فرم اولیه را بدست آورده و با استفاده از مغارهای مختلف و سمباده اثر هنری مورد نظر را می ­سازد. رنگ­ آمیزی بخش­ هایی از اثر بدست آمده می­ تواند زیبایی دوچندانی به این هنر ببخشد.

معرق کاری روی چوب

بافت

ترمه، تزیینات رشتی­دوزی با نخ ابریشم و محصولات نمدی با رنگ ­های طبیعی نمونه­هایی از انواع بافت­ ها هستند که در این فروشگاه به نمایش گذاشته شده­ اند.

هنر ترمه بافی هم همانند بسیاری از هنرهای ایرانی دیگر، در زمان حکومت صفویان به اوج خود رسیده است و امروزه صادرات آن به دیگر کشورها رواج زیادی دارد. در وبسایت موسسه تلفیق هنر علاوه بر این هنر، سایر هنرهای بافتی کشورمان هم به فروش می رسند.

زیورآلات

زیورآلات دست­ساز انواع متفاوتی دارد. مواد اولیه ­ای که در ساخت زیورآلات استفاده می­شود شامل انواع سنگ و مهره، منجوق، مفتول و… است. این موسسه، در کارگاه­های هنری خود اقدام به تولید این دسته از زیورآلات کرده و این هنرهای دستی را به فروش می­ رساند.

تابلو نقاشی

تابلوهای نقاشی خاص و بکر را می ­توانید در گالری اینترنتی آن مشاهده کنید. موادی که برای نقاشی این تابلوها استفاده شده رنگ روغن است. این تابلوها هنر دستان نقاشان ایرانی است. رنگ­ های روغنی که در این نقاشی­ها استفاده می ­شود می­تواند شامل روغن خشخاش، گردو و انواع مختلف دیگر باشد.

ترمه محصولی از صنایع دستی ایران

مینا کاری

قطعا شما با هنر مینا کاری آشنایی دارید. هنری که چشمان هر بیننده ای را مات و مبهوت می کند. دوران اوج این هنر به عهد صفویان باز می گردد. این رشته را می توان هنر درخشان آتش و خاک دانست، هنری که ریشه در تاریخ و فرهنگمان دارد. کافیست وارد وبسایت تلفیق هنر شوید تا محصولات زیبای مینا کاری آن را مشاهده کنید.

ظروف کریستال

هنر شیشه کاری و ساخت وسایل کریستالی هم در کشورمان ایران رواج زیادی دارد. ظروف دکوری کریستال هم از دیگر مواردی هستند که به راحتی می توانید از این وبسایت تهیه کنید.

فیروزه کوبی

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار در تلفیق هنر محصولات فیروزه کوبی شده است. فیروزه کوبی از زیباترین هنرهای دستی ایرانیان است و قدمت آن به حدود ۶۰۰ سال قبل باز می گردد. اکنون شهر زیبا و توریستی اصفهان پایگاه اصلی هنر فیروزه کوبی ایران است و محصولات آن به سایر شهرها و حتی کشورها نیز صادر می شوند. محصولات فیروزه کوبی تلفیق هنر کیفیت مناسبی دارند.

تلفیق هنر

با ورود به سایت این موسسه به نشانی talfighehonar.com می­ توانید شاهد تنوع محصولات شرکت باشید و از هنرهای دستی لذت ببرید.

فعالیت در فروشگاه اینترنتی تلفیق هنر

هر کاربری با ورود به سایت بعنوان مشتری مجاز به خرید از محصولات فروشگاه است. هر کاربری که مایل به کسب درآمد و فعالیت در زمینه­ ی بازاریابی است می­ تواند بعنوان بازاریاب در آن ثبت ­نام کند.

کاربران پس از ثبت نام با معرفی محصولات شرکت به مشتریان و فروش آن­ها می توانند حق­ الزحمه خود را از میزان فروش خود دریافت کنند. تلفیق هنر به ازای هر فروش، ۸ درصد از فروش را بعنوان پاداش بازاریاب در نظر گرفته است. این مبلغ پس از فروش ده محصول توسط بازاریاب، به طور نقدی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

کاربران باید در نظر داشته باشند که ورود به سایت در هر زمان و فعالیت در آن به معنی پذیرفتن تمام قوانین و شرایط این موسسه است. کاربر بایستی نسبت به اجرای قوانین احساس مسئولیت کند. شرایط و ضوابط شرکت تلفیق هنر را به طور دقیق می­ توانید از وبسایت رسمی این شرکت مطالعه کنید.

محصولات این فروشگاه

قطعا حمایت و خرید از محصولات داخلی و دست­ساز می­ تواند زمینه­ ی رشد و گسترش خوبی برای تولید هرچه بیشتر این محصولات و در نهایت صادرات آن­ها باشد. به دنبال این حمایت می­ توان شاهد ایجاد اشتغال و از همه مهم­تر هنر­نمایی­ های دلنوازتر هنرمندان بود. این نوع از حمایت­ ها می ­تواند در هر مکان و در هر زمان و از هر نوع هنری صورت گیرد.

آیا تلفیق هنر قانونی است؟

این موسسه به جهت اینکه در راستای حمایت از تولید داخل فعالیت می­ کند، بعنوان یکی از فروشگاه­های معتبر شناخته شده است. این فروشگاه پیرو فعالیت در چهارچوب قوانین، با شماره ۴۹۸۶۳۴ و با عنوان بازاریابی شبکه­ای به ثبت رسیده است. شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند اواسط سال ۱۳۹۵ ثبت شد و از اوایل سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرد.

در ادامه با برخی از چهارچوب این موسسه آشنا می­ شویم:

 1. دریافت وجه جهت عضویت در شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند ممنوع است.
 2. شرکت تلفیق هنر مسئولیت باز پس گیری محصولات خود را بر عهده گرفته است. پرداخت حق­الزحمه بازاریابان موسسه به صورت نقدی انجام می­ گیرد.
 3. پاداش بازاریابان بر اساس فروش محصولات تعیین می­شود نه بر اساس جذب نیرو.
 4. پرداخت­ ها توسط سیستم بانکی کشور و به نام شرکت تلفیق مینا و خاتم هوشمند انجام می­ شود.
 5. فروشگاه موظف به اطلاع ­رسانی شرایط به بازاریابان به صورت ماهانه است.
تلفیق هنر

اما در جواب به این سوال که آیا شرکت تلفیق هنر قانونی است یا خیر، ابتدا باید به شما عزیزان بگوییم که معمولا شرکت های هرمی مجوز فعالیت قانونی ندارند، اما درباره تلفیق هنر ماجرا متفاوت است. امروزه شرکت های قانونی مختلفی وجود دارند که از طریق بازاریابی شبکه ای به طور صحیح و سالم، محصولات خود را به فروش می رسانند. تلفیق هنر هم یکی از همین موارد است.

 

در این بخش از این مقاله می توانید نظرات برخی از افراد درباره موسسه تلفیق هنر را مطالعه کنید. قطعا مطالعه این نظرات کاربران می تواند شما را در تصمیم گیری کمک کند:

 • سلام به نظر من این شرکت چون داره از صنایع دستی و سازندگان آن حمایت می کنه خیلی هم خوبه و هرکس مختار هست که تو این شرکت فعالیت کنه. زوری که نیست اتفاقا خیلی هم عالیه.
 • با سلام؛ دوستان عزیز من خودم عضو تلفیق هنر هستم و الان بعد از دو ماه حدود ۶ میلیون تومان درآمد داشته ام. اینجا کاملا برد – برد است.
 • به نظر من این سایت اصلا درست کار نمی کنه و اجناس رو چند برابر ارزش واقیشون به فروش می رسونه.
 • اگه به این شرکت شک دارید، کافیه نامش رو به شماره ۳۰۰۰۶۰۸۳ پیامک کنید تا بفهمید که مجوز دارند یا نه!
 • محصولی که از این شرکت خریداری کردم کیفیت پایینی داره. با اینکه از خریدم راضی ام، ولی امیدوارم یکم روی کیفیت محصولات کار کنند.
تلفیق هنر

راه­های ارتباطی با موسسه تلفیق مینا و خاتم هوشمند:

وبسایت: talfighehonar.com

رایانامه: Info@talfighehonar.com

اینستاگرام و تلگرام: @talfighehonar

آدرس: سیدخندان، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، کوچه نهم، ساختمان رستا، پلاک۱، واحد ۱۰

۵۰ Responses

 1. بابک ذبیحی گفت:

  با سلام .بابک ذبیحی هستم .محصول خودم در جعبهای خراب بدستم رسید ومحصول همسرم بعد از ۹ماه و ۱ اینکه توی کارتن مقوایی بود و۲ محصول انتخابی ما نبود .۰۹۳۷۳۳۷۶۱۴۳ موبایلمه اگر بخواید عکسشو میفرستم

 2. جلال گفت:

  دروغ میگن من خودم از شرکت تلفیق هنر محصول خریداری کردم سالم بود و بسیار شکیل و زیبا دامادمون خرید کرده مادرم و خواهرام و همچنین داداش و خواهرای دامادمون و داییم اصلا مشکلی نداره و بین ۲۰ تا ۴۰ روزم به دستتون میرسه و پورسانتم گرفتیم .هم دامادمون هم مادرم پورسانت ۸۸۰ هزار تومن رو گرفتن و بیشترم میشه.

 3. سحر گفت:

  ۷ماهه که مشغول فعالیت در تلفیق هنرم وکاملا راضی ام
  همیشه ودرهمه جا یه سری افراد پیدا میشه که شاکی باشه و ندانم کاریهای خودش رو بندازه گردن شرکت

 4. علیرضا ظهوررضایی گفت:

  با سلام خسته نباشید بابت اطلاعاتی که دادید من عضو کوچکی از خانواده تلفیقم و محصول خودم واطرافیانم سر یک ما به دستمنون رسیده و از شرکت تلفیق و هنر تشکر میکنم بابت این موقعیتی که برای ما ایجاد کرده

 5. farideh گفت:

  سلام خرید من بعد یک ماه بدستم رسید بسیار زیبا همونی بود که انتخاب کرده بودم .تشکر از شرکت تلفیق هنر

 6. علی گفت:

  تمام محصولات من کامل و سالم رسید و بدون تاخیر و متاسفم که یک سری در کنار این همه مزیت ونقاط قوت شرکت، مشکلاتی که گه‌گاه به وجود میاد رو میبینن. درود بر آقای مرتضوی مدیر عامل شرکت، به خاطر کار ارزشمندی که انجام دادن

 7. شایلی گفت:

  سلام.
  چرا دروغ میگید؟
  من خودم خرید کردم کمتر از ۴۰ روز ب دستم رسید خیلی هم شیک و عالی.

 8. محمد گفت:

  کالایی را به ده برابر قیمت بازار فروختن، اسمش کلاه برداریه.

  • محمد گفت:

   بنده ده تا از تخته نبردهایی را که می فرمائید تو بازار سیصد هزار تومن میفروشن را خریدارم . اگه راست میگید بخرید و دوبرابر قیمت به من بفروشید .

 9. رضا گفت:

  درود به همه ی عزیزانی که قلبشان برای ایران و سربلندی این کهن دیار می تپد،چه خردمندانه فرمود که(( پرودگارا سرزمینم را از دروغ و خیانت و خشکسالی در امان بدار )) به امید روزی که دست از فرافکنی بردارند و خورشید را در روز روشن انکار نکنند.
  توانا بود هر که با ما بود.
  نتورکر و رستگار باشید
  عضوی از تیم جهانی ایران تیم

 10. مجتبی حامدی گفت:

  آدم‌های حسود بوگندو همیشه همجا هستند چرا دروغ میگی.من خودم وخانمم محصولات را دریافت کردیم صحیح وسالم و۲۰ روز زمان برد تا به دستمان رسید .من یک تلفیقی هستم خدا نگهدار همه تلفیقیها است

 11. مجتبی حامدی گفت:

  آدم‌های حسود بوگندو همیشه همجا هستند چرا دروغ میگی.من خودم وخانمم محصولات را دریافت کردیم صحیح وسالم و۲۰ روز زمان برد تا به دستمان رسید .من یک تلفیقی هستم خدا نگهدار همه تلفیقیها است
  #########

 12. مسعود اکبری گفت:

  سلام.ارادت.محصولم زیر یک ماه به دستم رسید.فوق العاده ست.یاعلی

  • مصطفی گفت:

   من میگم‌محصولاتتون گروونهه خیلی ام گرونه هر کی خواست من همون محصولو کمتر از تلفیق میرسونم به دستشون و اون بازاریابا در قبال ۹ ملیون فروش جنس بنجل و گرون شرکتتون ۵۲۰ تومن بهتون میده شما ام فکر میکنین سود کردین ۰۹۳۰۸۰۹۰۶۷۹

 13. محمود گفت:

  اگه کلاهبرداری نیس چرا یه شماره تماس ندارن

 14. محمود گفت:

  من الان دوماهه خرید کردم کو سفارشم

 15. حانی گفت:

  سلام چرا شرکت یه کاری نمیکنه که اسم هرمی از پیامک که همه بچه ها تلفیق میدون من نمی خوام بگم که اسم تلفیق ارسال میکنی اسم شرکت هرمی میاد واین کارو سخت میکنه من تازه وارد تلفیق شدم جنس هم گرفتم انشالا پورسانت هم بود نبوش فراقی نداره ولی شرکت دربرنامه اموزش خیلی خوبه تشکر

 16. شاهیی گفت:

  همتون دروغ میگین.کالاهای ک تو این سایت هست،بیرون تو بازار نقش جهان ب یک سوم قیمت پیدا میشه.سعی کنین واقع بین باشین.شاید سرتون کلاه رفته باشه ولی نزارین با نظراتت دروغیتون دیگرون رو هم ب کیش خودتون بپندارین

 17. علی گفت:

  تلفیق هنر و دیگر هیچ، بی نظیرترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران

  • رضا گفت:

   فقط یکی پیدا بشه به من بگه این پورسانت از کجا میاد فقط و فقط از سه برابر فروختن یه جنس بنجل به وجود میاد

 18. Vahidgaroosi گفت:

  پول از زمین که در نمیاد و یا احیانا از آسمان نمیباره , پس از مدتی تعدادی به پول بیش از مقداری که ابتدا داده بودند میرسند ولو فعالیت داشته اند, حال این پول مازاد غیر از این است که عده دیگر قربانی شدند.

 19. امیر گفت:

  سلام .من هم محصولم را صحیح وسالم دریافت کردم .هیچ مشکلی هم نداشت. من تازه شروع کردم .عالیه .

 20. وحید گفت:

  امیدوارم این شرکت کلاه بردار هم مثل بقیه شرکت‌های هرمی به زودی جمع بشه تا مردم بیشتر فریب نخورن

 21. مسعود نیکزاد گفت:

  محصول من هم بعد ۲ هفته و با بسته بندی کامل و عالی رسید. هر شرکتی که تو کاری موفق شده و پیشرفت کرده براش شایعه میسازنند. تلفیق حامی صنایع دستی است و خدمت باارزشی انجام میده

 22. Jamal mansouri گفت:

  اساس کار این شرکت اشکال داره اما اگر درست عمل کنه قطعا بسیار عالی بود من مغازه کامپیوتر فروشی داشتم و چیزی شبیه این کار را انجام میدادم.اما باز میگم ته این کار خطرناکه حتی اگه الان درست عمل کنه‌.این شرکت باید عملکردش رو تغییر بده وگرنه انتهای کار مشخصا عده ای متضرر میشن

 23. سما گفت:

  سلام کالای من هنوز بعد یک سال دستم نرسیده حضوری مراجعه کردم چندین بارم تلفنی تماس گرفتم هیچکس پاسخگو نیست . بنظر من فقط کلاهبرداری هست این شرکت تلفیق هنر و بازاریاباشون فقط به فکر پورسانتهای خودشونن نه ترویج صنایع دستی

 24. رضا گفت:

  من هم خودم هم پسرم خرید کردیم محصولات سالم بدستمون رسید و الان هم پورسانتم هم سر تایم بدون تاخیر دارم دریافت میکنم
  واقعاً واقعا عالیه زندگی خیلی‌ها رو عوض کرده
  و میتونم به جرأت بگم امکان نداره کسی ضرر کنه

 25. رضا گفت:

  اگر نفر اول محصولش ایراد داشته میتونست باشرکت تماس بگیره به سرعت براشون محصولات رو عوض میکنن

 26. هانیه گفت:

  فروش کالای تزئینی که به هیچ دردی نمیخوره و صرفا به هدف عضوگیری برای پورسانت بیشتر انجام میشه مثال بارز شرکت هرمی هست. بازاریابی در شرکت های هرمی یک نوع بیماری خطرناکه و اگر به این گونه جلسات دعوت شدید به محض بو بردن از جریان به هر بهانه ای شده از اونجا برید و سعی نکنید آداب رو رعایت کنید که یک وقت بهشون بر نخوره. اونی که شما رو به این جلسات دعوت میکنه دوست شما نیست، یک شیاد بیماره که از کلاه گذاری سر اطرافیانش لذت میبره بنابراین متقابلا بهش نشون بدید که ارزشی براش قائل نیستید. درست مثل یک زامبی که میخواد خون بقیه رو بمکه باید کوبنده جوابشون رو بدید تا شاید بیماریشون خوب شه. اگر گول خوردید بهشون قدرت بیشتری میدید که بهتون تحکم کنند و بیشتر در باتلاق فرو خواهید رفت.

 27. مهرداد گفت:

  این بیماری خطرناک در حال فراگیر شدن در جامعست. معمولا افراد بیکار و جوان و کم سواد و کم عقل جذب این گروه ها میشن و فکر میکنند خیلی زرنگ هستند. عده ای گرگ هم مابینشون پیدا میشه که بقیه رو رهبری میکنند. ابتدا از طریق یک دوست بهتون نزدیک میشن و شما هم که خبر ندارید چه آشی براتون پختن با تکنیک های روانشاسی روتون کار میکنند تا آماده ورود بشید. افراد ضعیف النفس و ساده لوح به دام میفتند و کسانی که یکم سواد و عقل دارند به دام نمیفتند. در جلسات پرزنت کلی وراجی میکنند که وارد اصل قضیه بشن و همین ثابت میکنه یک ریگی تو کفششون هست چون کسی که کالای با ارزشی داره با اصرار نمی فروشتش. خوب اگر من بخوام صنایع دستی بخرم میرم از مغازه یا از دست هنرمند میخرم که حداقل ببینم چی دارم میخرم. این یک بیماری کثیفه که بخوای آشغال رو با وسوسه سود به دیگران بفروشی. من هر جا این ها رو ببینم به پلیس تماس میگیرم چون اینها از معتاد هم خطرناک تر هستند.

  • علی گفت:

   بیا من یجا قرار میذارم باهات شما با پلیس بیا. آخه این حرفا چیه که میزنی. خودم چندین پورسانت گرفتم زیر مجموعه هام هم دارن پورسانتاشونو میگیرن. جنسا هم عالیه درصد مس بکار رفته محصولاتشون خیلی زیاده تر از بازاره. قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه صنایع دستی زده میشه

  • محمد گفت:

   بنده ده تا از تخته نبردهایی را که می فرمائید تو بازار سیصد هزار تومن میفروشن را خریدارم . اگه راست میگید بخرید و دوبرابر قیمت به من بفروشید .

 28. محمد گفت:

  سلام متاسفم که ی عده به امید پول دار شدن ،ی عده ای دیگه رو میلیاردر میکنن در حالی که هنوز باور ندارن که هرم یعنی به اوج رسانده نوک مثلث و پایینیا قربانی و زیر لگد شده های بالاییا هستن یکمی واقع بینانه باشید پولی که قراره تو رویای خیالی تون بهتون برسه اگرم هم برسه از مدفوع سگ هم نجستره چون پول ی عده بیچاره توش جمع شده (ی شبه ره هزار سال پیمودن خطاست )

 29. Loghman گفت:

  منم تازه ثبت نان کردم محصولاتم هم بعدازسه هفته بدستم رسد صحیح وسالم هیچ مشکلی هم نداره ولی برای من محصولات مهم نیست چه قیمتی باشن مهم پوسانتاشه

 30. حسام گفت:

  سلام ، من دو بار در این شرکت های هرمی حضور داشتم و دوبارشم ضرر کردم ، حالا یه چیز میمونه اینم اینکه طرف اومده بهم میگه این شرکت با بقیه فرق داره شما یک مرتبه یک جنسو میخری و دیگه نیازی نیس جنس بعدی رو به طور مثال مثه شرکت بادران بخری ، کسی که میاد بهتون پیشنهاد میده عاشق چشم و ابروی شما نیس اون به فکر جیب خودشه و انقدر شستشوی مغزی شده که اصلا حرفای شما رو نمیشنوه ، شرکت تلفیق هنر یه کلاهبرداریه از نوع جدید

 31. میثم گفت:

  سلام ‌.واقعا در عجبم از ملتی که هنوز در مورد چیزی که نمیدونن نظر میدن ، بازاریابی شبکه ایی یه علم هستش.خواهشا مشتی بی سواد همه چیز دان درموردش نظر ندن.انواع مختلفی از بازاریابی شبکه ایی هم وجود داره که شرکت تلفیق هنر یه مدلشو انتخاب کرده،شرکت بادران مدل دیگه،بقیه مدلهای دیگه.واقعا ملت بیکاری هستیم.اگر تجارت شما جواب نداد،دلیل بدنامی تجارت نیست،شما تاجر بی دست و پایی بودی

 32. كاوه گفت:

  سلام خدمت دوستان
  واقعأ ما ایرانی ها کی میخوایم تغییر کنیم؟
  یک سری از دوستان حتی وبلاگ درست کردن تو گوگل،اطلاعات خودشونو بیان کردن مبنی بر اینکه شرکت غیر قانونی و این حرفا.حالا اینکه خودشون تو کدوم شرکتن خدا میدون.پیام من بهشون اینکه تمرکزشون بکار خودشون باش تا هرچه سریع تر تو شرکت خودشون ب موفقیت برسن.
  من هم جنسم بموقع رسید هم از شرکت واقعأ راضیم.

 33. سوسن وکیلی گفت:

  من یک ساله که جنس خریداری شدم ،به دستم نرسیده ،الان جواب تلفن و مسیجم رو نمیدند،به هر دری زدم نشده ،الان مصمم شدم برم شکایت کنم و قانونی برخورد کنم ،هرکی شک داره باهام تماس بگیره تا با مدارک ثابت کنم ،لعنت به هر چی کلاهبردار و دروغگویت

 34. ADAB گفت:

  سلام وقت تمامی دوستان بخیر،،،من در میان دیدگاەها و نظرات مختلف واقعا گیج شدم و موندم چکار کنم،،،آیا وارد این شبکەی بازاریابی بشم یا نە ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنە

 35. علی شریفی گفت:

  من ۴ ماه در شرکت تلفیق دارم فعالیت میکنم و هفته ای ۲ میلیون با لطف خدا با روزی ۱۸ ساعت کاری دارم دریافت میکنم محصول خودم و تمام زیر مجموعه هام اومده ۴۵۰ محصول شرکت از اصناف تایید قیمت رسمی دارند تنها شرکتی هست ک پاداش عادلانه داره و سقف پورسانت یعنی هفته ای ۲۵ میلیون تومن داره ن مثل شرکت های دیگر ک راس ۱ میلیارد بگیره و کف هیچی چشماتون رو باز کنید تو رو خدا ۴۵ هزار نفر فقط دارند محصول تولید میکنن دفتر مرکزی توی آلمان داریم تا کی میخواید سرتون ر تو برف کنید من حرفم بذ بقیه نتورکرها هسد دوستان عزیزان شامپو ک از چین وارد میکنید نمیشه جهانی بشه پودر فلفل و… هم همینطور صنایع دستی رو همه دنیا میخان

 36. ناشناس گفت:

  سلام
  کپی برداری از شرکت گولد کوئسته که تو ایران ممنوع و حرام اعلام شد به خاطر خروج ارز از مملکت، حالا چه انتظاری دارید که کشور های دیگه اجازه بست و گسترشش رو تو کشورشون آزاد اعلام کنند اون هم با این وضعیت تحریم ها که دارو هم نمتونیم وارد کنیم ،در ضمن با هر ترفندی حتی بدون اجازه شوهر به خودشون اجازه میدهند که همسرش را پرزنت و وارد این سیستم شوم وکثیف کرده و در جلسات مخفیانه شرکت داده و بنیان خانواده ها رو متزلزل نمایند.

 37. پریسا گفت:

  سلام و عرض ادب،به من تازه پیشنهاد شده که بخوام وارد شرکت تلفیق هنر بشم لطفا راهنمایم کنید که ایا درسته این کار؟

 38. امیرمحمد گفت:

  سلام سال دیگر همین موقع همه مجبورن نتورک رو انتخاب کنن تازه اگر سوادت بالا باشه واردنتورک میشی نه بیسوادهای که بدرد نتوک نمیخورن

 39. ناشناس گفت:

  سلام
  من هم از این شرکت وروش عضو گیریش شکایت دارم ،بدون اجازه ومشورت با من چندین ماهه همسرم رو پرزنت و وارد این مجموعه کردند که من تازه متوجه شدم عدم حضور زن در خانه و جلوگیری از وظیفه مقدس مادر بودن و و اساسا با این کار که پایه واساسش عدم صداقت و کلاه برداریه و دور کردن خانواده ها و حضور در جلسات
  وشعار بالا بردن کیفیت زندگی و فقط تلفیق هنر ودیگر هیچ تیشه به ریشه زندگی من زده اند.

 40. امید گفت:

  خدا نگهدار تمام تلفیقی هاست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *