زندگی جنجالی داور عصر جدید، بشیر حسینی!

عصر جدید یک برنامه معمولی نیست! یک  برنامه تلویزیونی پر ماجرا است که این روزها حسابی همه را میخکوب خودش کرد. از همان روزهای اولی که آغاز شد حاشیه های زیادی را با خود به همراه داشت. تعداد زیادی از ناظرها عقیده داشتند که این برنامه تلویزیونی از برنامه ای آمریکایی الهام برداری شده است.در کل می شود گفت عصر جدید توانست سوژه خوبی برای خبرها باشد. اما چیزی که این برنامه رد جنجالی تر می کند، کسی نیست جز داور پر ماجرای آن! که از شهرت چندان زیادی برخوردار نبود. بشیر حسینی، با نیم فاصله همراه باشید تا درباره عصر جدید و بشیر حسینی این داور پر حاشیه عصر جدید برایتان کامل بگوئیم.

برنامه عصر جدید

معرفی برنامه عصر جدید

این برنامه تلویزیونی با اجرا و تهیه کنندگی احسان علی خانی از زمستان سال پیش بر روی انتن رفت. در روزهای یک شنبه و سه شنبه بعد از پخش اخبار ۲۲ می توانیم به تماشای این برنامه بشینیم. در واقع می توان گفت که این برنامه  در پی یافتن استعداد ها در زمینه های همچون هنری ،ورزشی و سرگرمی می باشد.در این برنامه چهار داور شرکت کنندگان راارزیابی خواهند کرد. امین حیایی و رویا نونهالی؛ آریا عظیمی نژاد موزیسین و بشیر حسینی کارشناس بخش رسانه این چهار نفر را تشکیل می دهند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این برنامه مراجعه نمایید.

http://asrejadid.ir/

و اما داور پرماجرای برنامه عصر جدید، بشیر حسینی کیست؟

بشیر حسینی متولد پانزدهم آذرماه ۱۳۶۰ است. او در رشته حقوق به تحصیل پرداخت و موفق شد در این رشته  از دانشگاه امام صادق (ع) فوق لیسانس بگیرد. حسینی دارای مدرک دکترای فرهنگ و ارتباط نیز می باشد و در حوزه نیز به گفته خودش برای ارضای حس  کنجکاوی اش تا سطح ۲ به تحصیل پرداخته است. او به زبان های عربی و فرانسه نیز می تواند صحبت کند ودر چندین دانشگاه مشغول تدریس کردن می باشد.

بشیر حسینی داور جنجالی عصر جدید

زندگی شخصی بشیر حسینی

او متاهل است و سه فرزند نیز دارد. بشیر حسینی چندین کتاب به نام های ماه عسل مجردها ؛۱۵۰ هشتگ نهضت سواد رسانه ای و لایک ممنوع  و همچنین تعدادی مقاله نوشته است. مطالعه ساختار و محتوای بازی عفو ؛کارکرد الگویی شخصیت پردازی بر مخاطب و مطالعه موردی عروسک باربی  نام تعدادی از این مقاله هاست.

بشیر حسینی چرا و چگونه تا این حد خبرساز شد؟

بشیر با رای ها و نظرات گوناگونی که  ارائه می داد باعث شد آهسته آهسته خود را در معرض دید قرار دهد. به عنوان نمونه در یکی از برنامه ها شرکت کننده ای  به اجرای پانتومیم پرداخت. سپس او واکنش نشان داد که دوران پانتومیم پایان یافته است! داورهای دیگر و احسان علی خانی در پاسخ به او گفته اند که سینما نیز ماهیتی غربی دارد. اما او در جواب پاسخ داد که ریشه سینما به ما تعلق دارد.

هنگامی که برنامه به پایان رسید، با واکنش های زیادی در فضای مجازی برخورد کردیم. تعداد زیادی از تماشاچی ها سخنان او را اشتباه خواندند و به تمسخر گفته بودند که خود برنامه عصر جدید از فرهنگ بیگانه و غرب کپی برداری شده است. عده ای دیگر نیز با کنایه خواستار این شده بودند که دکتر حسینی با مسائل دیگری که ریشه در فرهنگ ما ندارد نیز مخالفت کند.

این اتفاق ها باعث شد بشیر حسینی توسط برنامه تلویزیونی عصر جدید به شهرت برسد و صحبت هایی که در  گذشته  کرده  بود نیز مورد بررسی قرار بگیرد. او قبل از اینکه مشغول داوری کردن در برنامه عصر جدید شود یکی از مهمان های ثابت برنامه رسانش شبکه امید بود. ا در قسمتی از برنامه اکسیر که فرزاد حسنی آن را اجرا می کرد بحث گسترده ای را در باب فضای مجازی به راه انداخت. در برنامه هفت نیز انتقاد تند و تیزی را از فیلم سازهای ایرانی کرد.

بشیر حسینی

حرف های عجیب بشیر حسینی در تلویزیون!

آنچه که این روزها باعث سر و صدای زیادی شده است کلیپی است که دکتر حسینی در زمان جام جهانی در برنامه اینترنتی با نام زابیواکادر آن حضور پیدا کرده است. در قسمتی از این کلیپ او می گوید :((میخواهم مطلبی عجیب را برای شما عنوان کنم. از دوره فروید این دیدگاه مطرح گردید که چطور فوتبال برای شما لذت بخش است همانگونه که لذت جنسی برای شما لذت بخش است ؟این موضوع باعث تعجب می شود. اما بنا بر تحقیق ها کشورهایی که آمار جنسی بیشتری دارند همچون برزیل و آرژانتین دارای فوتبال بهتری نیز می باشند.))

علی انصاری نیز همراه با دکتر حسینی در این برنامه حضور داشته است. پس  ازعنوان شدن این موضوع در جواب گفته است پس چطور تایلند فوتبال خوبی ندارد؟! پس از مدتی دکتر بشیر حسینی کلیپ دیگری را در صفحه اینستاگرام خود انتشار داد که در پی حاشیه های این کلیپ بود. در قسمتی از این کلیپ گفته شده بود که :((حرف هایی زیادی بود که برای اینکه اصول اخلاقی را رعایت کنیم آن ها را بیان نکردیم. اما بازهم پس از آن برنامه خیلی ها ما را بی ادب و بی حیا خواندند. ))

این کلیپ و واکنش های متفاوت دکتر حسینی در برنامه تلویزیونی عصر جدید به عاملی تبدیل شدند تا برای ما سوال ایجاد شود که او کیست؟چگونه به تلویزیون راه پیدا کرده است ؟ امارهای گوگل نیز این موضوع را تصدیق می کند که جست جو کردن اسم دکتر بشیر حسینی از زمانیکه داور برنامه عصر جدید شده است بسیار بالا رفته است .

بشیر حسینی در شبکه سه

سئوال اینجاست، بشیر حسینی چگونه وارد صدا عصر جدید شد؟

حسینی رابطه بسیار خوبی با علی فروغی دارد. این موضوع به عاملی تبدیل شده تا افراد بسیاری فکر کنند او به طور سفارشی داور برنامه عصر جدید شده است. البته این ادعا چندان صحیح به نظر نمی رسد. کارگردان برنامه اینترنتی زابیواکا در اینباره گفته است که احسان علی خانی با دیدن این برنامه او را برای داوری عصر جدید انتخاب کرده است.

حضور بشیر حسینی به عنوان داور در برنامه عصر جدید بازتاب های زیادی را با خود به همراه داشت. عده ای مخالف حضور او بودند اما عده ای دیگر اذعان داشتند که وجود او به عاملی تبدیل شده است تا کیفیت برنامه بالاتر برود. حین بازی شرکت کننده ها بشیر مدام در حال یادداشت کردن است و نظراتش را با دلیل بیان می کند.

به نظر می رسد گرچه بشیر حسینی نسبت به داوران دیگر کمتر شناخته شده بود اما پر رنگ تر و پر حاشیه تر در این برنامه ظاهر شده است.
سری به صفحه اینستاگرام بشیر حسینی بزنید و عکس های زندگی شخصی اش را ببینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *