رازهایی درباره ی سریال بوی باران

چندان عجیب نیست بخواهیم در مورد سریال بوی باران حرفهایی را بزنیم و انتقادهایی را کنیم. مجموعه ای که این روزها بسیار محبوب شده است و بیشتر مخاطبان آن را دنبال می کنند و می خواهند بدانند که آیا این سریال پایان می پذیرد؟ اگر بله چه زمانی؟!
سریال بوی باران که در ابتدا به خاطر دلایلی که مشخص نبود تغییر نام پیدا کرد، حدود ساعت ۲۲:۱۵ هر شب از شبکه یک پخش می شود. بوی باران مجموعه ای است اجتماعی که داستان های آن بیشتر در حوزه ی خانواده بازگو می شود. خلاصه داستان مجموعه بوی باران شاید شنیده باشید که ما مختصری از آن را در نیم فاصله برای شما شرح می دهیم:

داستان از جایی آغاز می شود که دختری در شب عروسی کشته می شود و نامزد قبلی او متهم می شود و خواهر نامزدش برای اثبات بی گناهی برادرش با کمک وکیل برادرش وارد مسائلی می شود که بسیار مجهول و خطرناک می باشد.

بازیگران سریال بوی باران حین فیلم برداری

دانلود سریال بوی باران را شما می توانید به راحتی انجام دهید و هر قسمتی را که نتوانستید مشاهده کنید از سایت های معتبر دانلود کنید.

سریال بوی باران که پیشتر با نام عروس تاریکی شناخته می شد همزمان در شبکه تماشا نیز پخش می شود.

همانطور که در ابتدا گفتیم این برنامه انتقادهای زیادی را همراه خود داشته، تا این حد که هشتگ بوی باران به یکی از ترندهای توییتر فارسی مبدل شده است. در این مجموعه تعارض ها و تناقض هایی وجود دارد که با قوانین جزایی و حقوقی کشور ما در مغایرت است! بر اساس نظر منتقدان این سریال با تناقضاتی که دارد بیش از اندازه مخاطب را ساده دانسته است. فضای همیشه ناراحت سریال، ارتباطات پیچیده و اتفاقات غیرقابل هضم ایرادهای این سریال است.

بازیگران و عوامل این سریال

بازیگران معروفی در این سریال بازی می کنند که در اینجا با آنها آشنا می شوید:

رضا کیانیان – رویا نونهالی در نقش سیمین – لوون هفتوان – فلور نظری – مهوش صبرکن – شهرزادکمال زاده در نقش مرجان – مهسا هاشمی – سعید رضایی – سید مهرداد ضیایی در نقش بازپرس – محمدرضا هاشمی در نقش شهاب – مهدی سلوکی در نقش پیمان – ساناز سعیدی در نقش فرشته – آزیتا ترکاشوند – شمسی فضل الهی – حمیرا ریاضی – سپیده خداوردی – مریم کاویانی – مهصومه آقاجانی – سیما مطلبی – بهزاد داوری – نرگس محمدی در نقش ترانه – شهاب شادابی در نقش سهیل

نام عوامل مجموعه بوی باران

کارگردان: محمود معظمی

تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان

نویسنده: عباس نعمتی

عکاس: مریم تخت کشیان

صدابردار: خسرو کیوان مهر

برنامه ریز: امیر جاویدنیک

مدیرتولید: داوود معدنی

نمایی از سریال بوی باران از شبکه یک

بیوگرافی بازیگران سریال بوی باران

رویا نونهالی

رویا نونهالی یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی بوی باران است. او فارغ التحصیل کارشناسی رشته نقاشی از دانشگاه تهران است که با نام ناتاشا در سینما شناخته می شود و اهل شمال ایران است. نام همسر ایشان رامین حیدری فاروقی است که اوایل دهه ۷۰ ازدواج کردند و یک دختر دارند. خانم نونهالی متولد ۲۴بهمن ۱۳۴۱ می باشد.
اولین فیلم او که به سینما رفت فیلم یار در خانه می باشد، فعالیت هنری او از سال ۱۳۶۲ در ۲۱سالگی با تئاتر آغاز شد. در سال ۶۷ سیمرغ بلورین خود را با فیلم عروسی خوبان دریافت کرد.

در فیلم بوی کافور در سال ۷۸ به عنوان بهترین بازیگر نقش دوم زن معرفی شد. او بسیار به مطالعه کتاب ها علاقه دارد و می گوید با مشکلات مبارزه می کند. بدون دستمزد در هیچ فیلمی بازی نمی کند.

در حال حاضر به عنوان داور در برنامه عصر جدید برنامه استعدادیابی در کنار داوران دیگر حضور دارد.

نرگس محمدی

این بازیگر در ۹ فروردین ۱۳۶۲ در تهران متولد شده است و هم چنین لیسانس رشته پرستاری دارد. وی با کلاس های بازیگری شروع به کار کرد و با بازیگری سریال ستایش به همین نام معروف شد. این بازیگر اهل سراب آذربایجان شرقی است و یک خواهر و یک برادر دارد. او بازیگری را با زیرنظرگرفتن پرویز پرستویی و رویا تیموریان یاد گرفت.

اولین فیلم نرگس محمدی فیلم تنهایی باد است و با پنجمین تجربه اش به نام فیلم آناهیتا بود که درخشید. محمدی در اردیبهشت سال ۹۶ با علی اوجی ازدواج کردند و هم چنین فیلم دیدن و کتاب خواندن را بسیار دوست دارد. نرگس بیشتر به رمان خواندن علاقه دارد، هم چنین مدتی به عنوان فتومدل بوده و با برند جواهرات و طلا در زمینه مدلینگ همکاری کرده است.

مهدی سلوکی

مهدی سلوکی در ۱۴ خرداد ۱۳۶۱ متولد شده است و اهل اصفهان است. پدرش اهل تهران و سرهنگ نیروی هوایی و مادرش اراکی است. یک برادر بزرگ دارد و در هنرستان رشته گرافیک را خوانده است و در دانشگاه آزاد رشته بازیگری را ادامه داده است. اولین فیلم او سریال چراغ های خاموش درسال ۱۳۸۰ است و در سال ۱۳۹۳ ازدواج کرد. مهدی سلوکی دو تیم پرسپولیس و رئال مادرید را دوست دارد و علاقه زیادی به رانندگی با سرعت بالا دارد. از نظر او بهترین بازیگران کتایون ریاحی و محمدرضا فروتن می باشد.

آثار سینمایی او عبارتند از:

سگ های پوشالی – دنیای پرامید – پروانگی – پاتو زمین نذار – آماده باش – ساعت ۲۵ – احضارشدگان – سرگیجه – چشمانو بببند – کریستال – زادبوم

آثار سریالی او:

روشنایی دشت – راستش را بگو – تب سرد – باجناغ ها – ستایش – سایه روشن – خوب بد زشت – آرام می گیریم – مرز خوشبختی – بوی غریب پاییز – غریبانه

ساناز سعیدی

ساناز سعیدی در ۲۴ فروردین ۱۳۶۸ در تهران متولد شده است و لیسانس رشته مهندسی معماری دارد. او با یک سریال سیاسی در ماه مضان ۱۳۹۶ معروف شد. این بازیگر هنوز ازدواج نکرده است و ترجیح داده است مسیر هنری خود را در سکوت و بدون سروصدا بگذراند. هم چنین کلاس های زیادی از جمله نقاشی و پرستاری را گذارانده است. او در سریال های نفس و بچه مهندس بازی کرده است.

شهرزاد کمال زاده

این بازیگر در ۷ فروردین ۱۳۶۴ در تهران متولد شده است و لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر دارد و یک خواهر دارد. از حیوانات حمایت می کنند و بازیگری را قبل از دانشگاه آغاز کرده است و بسیار علاقه به آن دارد و از ۱۶سالگی شروع به آموختن آن کرده است.

اولین بازی کوتاه آن سریال هزاران چشم سال ۱۳۸۰ بود و با فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا وارد سینما شد. با بازی در سریال راه طولانی مشهور شد و هم چنین در بعضی مواقع به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان هم ظاهر شده است. او هنوز ازدواج نکرده است و آرزو دارد که تمام دنیا را ببیند.

سریال های او:

مرز خوشبختی – دیوار شیشه – نیاز – زخم – راه طولانی – شاید برای شما اتفاق بیفتد – روزگار قریب – قاب های خالی – هزاران چشم – شبهای برره

سینمایی های او:

سینمایی تهرون – آدمکش – هم خانه – به دنبال خوشبختی – سه زن – شب بی ستاره

شهاب شادابی

شادابی نیز یکی از بازیگران سریال بوی باران است که در ۱۳۶۳ در تهران متولد شده است و کارشناسی مدیریت دیپلماسی و سه مدرک در زمینه طراحی صفحات وب دارد. در رشته فیتنس نفر چهارم می باشد و در رشته بسکتبال قهرمان شده است.

در دو تله فیلم به عنوان بازیگر نقش اول بازی کرده است و آدم معاشرتی زیاد نیست و هنوز ازدواج نکرده است.

سریال های او:

نفس – کیمیا – سایبر – زاویه هفتم – فاخته

سینمایی های او:

لینا – دعوت نامه – فرشتگان قصاب

محمدرضا هاشمی

او در سال ۲۴ مرداد ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است و لیسانس رشته عمران و فوق لیسانس سدسازی دارد. یک برادر دارد و از خانواده سادات می باشند. اولین بازی او سریال قصه های اردو بوده است و کارش را با باغ وحش شیشه ای آغاز کرده و هنوز هم ازدواج نکرده است.

او در رشته های اسب سواری، شنا، بدنسازی و کشتی فعالیت هایی داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *